Texty Ruka Hore

Menu

Nový človek

Majk Spirit - Všetko spolu hrá (feat. Supa )

Všetko spolu hrá, všetko spolu hrá, no počuje len ten, kto nastavené uši má, ja hľadám súlad, hľadám súlad a kým ho nájdem budem to skúšať. Žiadny štart neni bez cieľa lebo bez čiernej neni ani biela. Všetko jak má byť, všetko jak má byť snažím sa tú strunu správne naladiť.

A radosť, ten pocit nevyváži zlato chcem dať z neho každej žene podeliť sa s každým bratom a bolesť ma zas naučí byť chlapom čo je na tom? Veď aj diamanty vznikajú pod tlakom.

A slnko výjde znova, neboj nikdy nezabúda to len ty ho nevidíš pre mraky vravíš kde sa túla. A Mesiac žiari aj keď noc je tmavá, aj keď nesvieti to svetlo si len požičiava. Nádych, každé ráno vítam nový deň a večer ho zas nechám odísť preč, vravím dovidenia.

Výdych, uvoľním si všetky svaly a vypustím problémy z hlavy aj tak sa len zdali. Keď pracujem, môj vesmír je štúdio lebo to milujem keď vypľujem tie rýmy z chuti von a potom „chillujem“, zo všetkého sa vyzujem, odpočívam v pokoji si niekde vibrujem.

Všetko spolu hrá, všetko spolu hrá, no počuje len ten, kto nastavené uši má, ja hľadám súlad, hľadám súlad a kým ho nájdem budem to skúšať. Žiadny štart neni bez cieľa lebo bez čiernej neni ani biela. Všetko jak má byť, všetko jak má byť, snažím sa tú strunu správne naladiť.

Stúpam, idem hore cítim harmóniu a radujem sa z toho všetkého jak blázon až kým, klesám idem dole cítim agóniu no odolávam aj keď čelíme tu časom ťažkým.
Príliv to zase všetko nesie spať, zas to má správny sled, zas je môj celý svet a pri odlive zase uteká to medzi prsty, zvykol som si že vietor neudržím v hrsti, oheň v mojom srdci vždy keď vidím mojich po kope, za vás všetkých nesiem tú pochodeň no voda steká mi po tvári keď počúvam že ďalší mladý známy neni tu už s nami, život je energia nemôže len tak zmiznúť len sa zmení forma a bude ďalej kvitnúť a smrť neni koniec len to znamená že musíš nájsť nový kopec a ísť hore.

Všetko spolu hrá, všetko spolu hrá, no počuje len ten, kto nastavené uši má, ja hľadám súlad, hľadám súlad a kým ho nájdem budem to skúšať. Žiadny štart neni bez cieľa lebo bez čiernej neni ani biela. Všetko jak má byť, všetko jak má byť snažím sa tú strunu správne naladiť.

A nie je ľahké nájsť to miesto v srdci keď máš samý stres, keď si na kolenách tak často že treba chrániče. Hľadáme ho za pomoci, všetkých možných vecím užívame často drogy, chceme pochopiť vesmír skúšame to cez sny, vkladáme dlane do rúk necháme si veštiť, horoskopy, čísla a všetky možné cesty. Pátrame po dokonalosti jak lotosové kvety. A je to vôbec možné? Chceli by sme horieť v nirváne a všetko pochopiť. Vo svete peňazí sme často sami otroci. Daj mi Majk ponorím sa, uzavrie sa hladina, 10 000 míľ pod morom, cítim sa jak kapitán. Toto je môj svet, nájdi si ten svoj, roztiahni krídla ak si „ready“ na ten let. Ja viem, to nie je ľahké vôbec. Nebuď jak Ikaros nech neplače tvoj otec. Chcel by som žiť na pláži a surfovať na vlnách, určiťe je to lepšie jak kupovať a smrkať, táto doba bičuje náš chrbát, lynčuje nás, kope do zadku a drása srdcia. Hľadáme kúsok lásky, nech sa môžme napiť, plným dúškom napiť, ona nás vždy chráni. Keď stratím rovnováhu padám na riť, ale ja ju zdrapím za nohu a zase „rajtujem a žiarim“ jak kráľ.

Všetko spolu hrá, všetko spolu hrá, no počuje len ten kto nastavené uši má, já hľadám súlad, hľadám súlad a kým ho nájdem, budem to skúšať. Žiadny štart neni bez cieľa, lebo bez čiernej neni ani biela. Všetko jak má byť, všetko jak má byť, snažím sa tu strunu správne naladiť.

Tracklist Nový človek

img
Som aký som
img
Počítaj so mnou
img
Hip-Hop
img
Sen ...
img
Good Vibration ...
img
Ženy treba ľúbiť
img
Nebuď tragéd ...
img
Free ...
img
Ži a nechaj žiť
img
Legendárna ...
img
Ja a Ty ...
img
Bič ...
img
Sexy
img
Všetko spolu hrá ...
img
Jazvy
img
Hviezdy
img
Hľadám pravdu
img
Babylon horí ...
img
Nový človek

Informácie

img
167,267 - Fanúšikov na Facebooku
img
50,177 - Followerov na Instagrame
img
319,000 - Odoberateľov na Youtube