Texty Ruka Hore

Menu

Kvalitný materiál

H16 - Choré Riadky

Choré riadky z môjho pera,len pre vybraných ludí. Jednašesť brácho, Abeho špinavé bicie. Dávaj pozor.

REFRÉN

Jednašesť brácho, čísla nepustia, tieto špinavé bicie vám teraz uši zneuctia. Toto je poprava zvukov, ostaneš ležať na zemi, staneš sa potrava supov. Toto je špinavý kráse mojich 16 barov zlomí ťa v páse. ..éj.. Zakázané ovocie chutí, toto sú plody len pre vybraných ludí.

CIGO

Musím sa ti priznať, už to nemôžem viac tajiť, vybudoval som si závislosť a nechcem sa jej zbaviť. Mám abstinenčné príznaky, keď mi chýba ako štofky, potrebujem stále častejšie a silnejšie dáfky. Áno prepadol som hudbe, na nič iné nemyslím, píšem choré riadky a som na tom závislý. Píšem o živote a o všetkom čo s ním súvisí, čistý rap, žiadne divadlo, žiadne kulisy. Naša muzika sa neošúcha, má tvrdý dezén, ako eben, ako fotrov remeň čo ťa z*ebe keď ti j*be. Není prostoduchá, lebo odmietam byť väzeň tejto spoločnosti, nejsom jeden. Není jednoduchá, nechápeš (?), nič si z toho nerob, moe pero nepíše pre každé čelo. Naše metafory sú jak semafóry, kdo chápe ide ďalej, kdo sa chápať bojí stojí.

OTECKO

 Brácho mám dať choré riadky? (daj!) Berem ťa za slovo. (poď!) Ja nesom k*kot pred ktorým sa schováš za stromom. V mojej kuchyni varím len šmaky, jak astronóm, spolu s Dušom, Cigom a Janom sedím za stolom. Žereme z jedného taniera, volá sa že rapová kariéra, mám lepší tím než Palo Habera. Zrýchlenie jak Porsche Carrera, a rapujem tak kruto že kôli mne jedno dievča opustilo frajera. Tvoja kapela padne jak kabela, skočíš do nás, spravíš velkú chybu, zahasím ťa jak vy*ebanú cigu. Pošlem ťa do pi*e jak vy*ebanú skydu, otecko hrá prvú ligu, (čo?) tak o tom nepochybuj. Mám flowy a skilly ´fresh´ jak Moja Reč, môj flow je cashflow, dostávam za flow keš. Volaj ma otec, som neskutočne prísny, som hustý, klakni si a pobozkaj mi prsteň na znak úcty.

DYLEMA

(yeau) Daj mi sem ten beat nech môžem za*ebať tú slohu. Mám tu riadky roku, ver mi, žiadnu stoku. Sme v roku 2oo6, jednašesť brácho, ak ma ešte nepoznáš volaj ma šéf brácho. Môj rým je testovaný na zvieratách, není pre pánov v sakách ani pre pánov v šatách ale pre fanúšikov rapu. Berem si rýmy do huby, nech všetci na koncerte kývu hlavami jak holuby. Nejsom tu na hodinu, hrajem na rovinu. Nehádž mi špinu na rodinu lebo ťa zrazím jak majster Shaolin. To predsa nechceš, ako rakovinu, nebuď ako fako synu, nesprav pi*ovinu, neskáč do komínu. (neskáč do komínu..) Radšej si sadni na gauč, dobre počuvaj, niečo sa nauč. Alebo sa doma zavri v izbičke, seď na stoličke a vychytávaj v pesničke chybičku po chybičke..j*bko.. .

REFRÉN

Jednašesť brácho, čísla nepustia, tieto špinavé bicie vám teraz uši zneuctia. Toto je poprava zvukov, ostaneš ležať na zemi, staneš sa potrava supov. Toto je špinavý kráse mojich 16 barov zlomí ťa v páse. ..éj.. Zakázané ovocie chutí, toto sú plody len pre vybraných ludí.

Tracklist Kvalitný materiál

img
Intro (Kvalitný materiál)
img
Nech ti nejebe II
img
Kvalitný Materiál
img
Idem si svoje
img
Zarábaj keš
img
Nech Vidia
img
Nejsom Falošný
img
Choré Riadky
img
Daj Sa Dokopy ...
img
Neverím Ti
img
Tie Isté Pičoviny
img
Sedíme v aute
img
Dneska ide karta
img
Poď so mnou von ...
img
Nasávaj ten dym
img
Neprestávam veriť

Informácie

img
167,267 - Fanúšikov na Facebooku
img
50,177 - Followerov na Instagrame
img
319,000 - Odoberateľov na Youtube