Texty Ruka Hore

Menu

Kvalitný materiál

H16 - Tie Isté Pičoviny

SPIRIT

Tie isté pi*oviny dokola jak malé deti, tie isté pi*oviny dokola, samé keci, tie isté pi*oviny, samé smeti. Zapi*uj si na fóre, napíš nech vedia šetci. No aspoň hovor k veci, hlavne si nemýl veci, aj nejaké velké názory a nie len velké reči. Všetci ste najmúdrejší len na internete, všetci radi pi*ujete, a sami pi*u viete. (pi*u!) To čoe pre vás dlhá cesta prejdem na 5 krokov, takže tam kde som teraz budete za 5 rokov. Môžte mi maximálne skúsiť poradiť a ja to môžem a nemusím zohľadniť. ..yeah.. Nemôžte ma zastaviť a nemôžte ma ani spomaliť, aj ten najrýchlejší z vás je na mňa stále pomalý. Jednašesť, čistá tikcia, sme top, nejsme týpci a máme kvalitný materiál a toe fakt a né fikcia.

OTECKO

 Stále tie isté pi*ovinky, tie isté sračky. Povedz mi to keď ma stretneš vonku, dám ti facky. Žebráci sú silní iba keď sú schovaní, keď ich stretneš na ulici tak sú dosraní. Brácho, nenávisť a závisť proste patria k tejto hre, nech si o mne hovoria čo chcú, ja som v pohode. Nerozhádžu ma ich pohlady a pri*ebané reči, ja sa na nich u*ebávam lebo ich mám v pi*i. Viem že lúzeri nás nenávidia ale bohužial. Sme tu, sme späť, máme kvalitný materiál. Nevidal nás Universal, j*bať, máme iný díl a sme príliš silní nato aby si nás zastavil.

CIGO

Kvalitný materiál – už dlhsie o ňom rozprávajú, tí čo neveria H16 veria že nepredajú. Šak majú slabý rap a radi sa len predvádzajú. Prečo ludia velmi skoro zabúdajú (zabúdajú) ..na to ako boli radi keď aspoň to málo mali, pred piatimi rokmi keď bol trh eštelen velmi malý. Vtedy si ludia ešte všímali to podstatné, počúvali hudbu a neriešili ostatné. Neriešili pod kým, ale čo sa vydáva. Keď sa začala ich obľúbená hudba predávať tak sa tešili, že kúpením ju môžu podporiť, teraz nadávajú že chce na nich každý zarobiť. Teraz nadávajú že Hip-Hop už není to čo býval predtým, že sa robí pre peniaze a pre malé deti. Ja ho robím pre ludí a preto j*bem tieto reči, a žiadny hater ma o ničom inom nepresvedčí.

Tracklist Kvalitný materiál

img
Intro (Kvalitný materiál)
img
Nech ti nejebe II
img
Kvalitný Materiál
img
Idem si svoje
img
Zarábaj keš
img
Nech Vidia
img
Nejsom Falošný
img
Choré Riadky
img
Daj Sa Dokopy ...
img
Neverím Ti
img
Tie Isté Pičoviny
img
Sedíme v aute
img
Dneska ide karta
img
Poď so mnou von ...
img
Nasávaj ten dym
img
Neprestávam veriť

Informácie

img
167,267 - Fanúšikov na Facebooku
img
50,177 - Followerov na Instagrame
img
319,000 - Odoberateľov na Youtube